ZAPISY na Dni Skupienia w Tuchowie

Ruszyły ZAPISY ( https://jahid.pl/wp-content/uploads/2024/06/ZAPISY-Tuchow-2024_pdf-2.pdf ) na kolejne spotkanie kobiet stanu wolnego – MĘŻNYCH NIEZAMĘŻNYCH – które odbędzie się w dniach od 20 do 22 września 2024 roku w Tuchowie.
Gościny udzielą nam Ojcowie Redemptoryści, których klasztor przylega do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. Zapowiada się więc piękny czas w życzliwym a zarazem bardzo inspirującym gronie kobiet poszukujących życiowej misji, spełnienia oraz poczucia wartości w stanie wolnym. „Nieprzetarta droga z indywidualnym zadaniem”, o której tak pięknie pisała Edyta Stein w „Refleksjach o kobiecie” jest nie lada wyzwaniem dla kobiety niezamężnej XXI wieku. Bez względu na to czy będziemy podążać tą drogą tymczasowo czy też świadomie i radośnie wybierzemy ją jako drogę stałego powołania, będziemy zmagać się z różnymi wątpliwościami a nawet lękiem przed mniejszymi czy większymi decyzjami. Stąd tematem naszego jesiennego spotkania będzie… ROZEZNAWANIE WOLI BOŻEJ.

Opiekę duchową podczas całego weekendu zapewni nam Ojciec Andrzej Kowalski CSsR, który oprócz sprawowania Ofiary Mszy Świętej wygłosi konferencje w duchu katolickiego nauczania, na temat rozeznawania woli Bożej „na codzień i od święta”. W planach jest także nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

ZAPISY pod linkiem: https://jahid.pl/wp-content/uploads/2024/06/ZAPISY-Tuchow-2024_pdf-2.pdf
Warto rozpuszczać wici wśród znajomych abyśmy mogły spotkać się w jak największym gronie. Gorąco zachęcam do współtworzenia tego wyjątkowego spotkania! A w międzyczasie zapraszam na wirtualny spacer po Tuchowskim Sanktuarium.

Matce Bożej Tuchowskiej zawierzam organizację tego spotkania, wszystkie Panie, które zechcą przyjechać do Tuchowa oraz Ojca Andrzeja Kowalskiego i jego współbraci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *